Rüyada Yağmur Yağdığını görmek anlamı nedir?

0

Rüyada Yağmur Yağdığını görmek ne anlama gelir?

Gerçekte de bilinen yağmurun bereket getireceği sözü rüyanızda da geçerlidir. Yani çok hayırlı nice kısmetlerin geleceğine, hayatınızdaki zorlukların sıkıntıların sona ereceğine, ortaya çıkmış rahatsızlıklar hastalıkların çözüleceği, iyileşeceğine ve dargınların küslüklerine son vereceğine rivayet edilmiştir.  Bu Rüyanız işlerinizdeki durgunluğun ve sıkıntıların yavaş yavaş normalleşeceği ve iyileşeceği uğranılmış zararın katbekat şekilde geri kazanılacağına işaret eder. Rüyada yağmur sebebi ile bir zarar ortaya çıkmadığı sürece hayra ve rızka alamet eder.

 

Yağmurda şimşek çakması

 

Rüyanızda eğer yağmur yağarken şimşek çakıyor ise hayatınızda sizi şaşkına çevirecek ve sevindirecek bi olay yaşanabilir veya eşiniz dostunuz ya da akrabalarınızdan birinin şaşıracağı büyük bir sürpriz ile karşılaşacağı ve hayatında olayların güzelleri ardı ardına gerçekleşeceğine rivayet eder.

 

Rüyada sağanak yağmurun yağdığını görmek

 

Rüyanızda olan sağanak yağmur o yılın bereketli, bolluk içinde pahadan uzak bir yıl olacağının habercisidir. Gördüğünüz rüya siz ve ailenize büyük bir kısmete ve o yıl için sürecekleri mutluluk ve huzurluluğa; sizin çoğu çalışmanızda başarılı olmanıza ve o sene için çoğu girişiminizde kazanç elde etmesine işaret etmektedir.

 

Rüyada Yağmur’un sadece kendi evine yağdığını görmek

 

Rüyanızda sadece yağmurun kendi evinize yağdığını görmekteyseniz menfaat, hayra ve iyiliğe nail olmuşsunuz demektir. Fakat bu yağmurun her tarafı sel yapıp ağaçları yerinden söktüğünü görürseniz bu rüyanız orada meydana gelecek helaka fitnelere işaret etmektedir

 

 

Paylaş

Yorumlar