Rüyada Birinin Öldüğünü Görmek

0

Rüya’da Yaşayan Birinin Öldüğünü Görmek

Eğer rüyanızda yakınınız akrabanız sevdiğiniz bir kişinin öldüğünü görmüşseniz, kâbusunuzda akan soğuk terleri silebilirsiniz çünkü bu güzel bir şeylerin olacağına, hayra alamet olarak yorumlanır. Tam bu konu ile ilgili çok güzel bir söz vardır; o da ölünün diriyi getireceği sözüdür. Rüya’ da birinin öldüğünü görmek ve ağlamak uzaktaki sevdiğiniz birinin size geleceğinin veya size gelecek güzel bir haberin habercisidir.

Rüya’ da kişinin kendi ölümünü görmesi

Bu rüya genel olarak iki şekilde yorumlanabilir. Eğer öldürüldüğünüzü görüyorsanız rüyanızda bu rüyanın anlamı uzunca ve bereketli bir ömür geçireceğinize işaret olarak yorumlanır. Fakat sadece öldüğünüzü görmüş iseniz bu doğru yoldan saptığınıza veya dini görevlerinizi yerine getirmediğinize işaret olarak yorumlanabilir. Kişi yaptığı yanlış işlerden dolayı tövbe edeceğini ve bu yaptığı işlerden veya yerine getirmediği dini görevlerden dolayı pişman olacağına işaret olarak yorumlanır.

Rüya’da kişinin kendisinin öldüğünü ve tekrar dirildiğini görmesi

Bu rüya maalesef diğer rüya tabirlerine göre pek iç açıcı bir rüya olmamaktadır. Bu rüya kişinin düzeninin bozulacağı, sağlıksal ufak bazı problemlerin baş göstereceği, yaşam mücadelesinin zorlaşması buna bağlı olarak maddi geçimin güçleşmesi anlamına gelir. Kısaca kişinin bu rüyadan sonra çeşitli sebeplerden dolayı biraz huzurunun kaçacağını söyleyebiliriz. Fakat Endişelenmemize gerek yok. Üstteki durumlardan sadece biri veya bir kaçı gerçekleşecektir. Hepimiz kaderimizi yaşıyoruz bu rüyadan sonra kaderimiz değişmeyecektir.Ne kadar rüya tabiri iç açıcı olmasa bile her şerrin içinde bir hayır vardır. Rüya aracılığıyla bu kötü durumdan haber alıp olumsuzluklara hazırlıklı bir şekilde mücadele ederek Allah’ın izniyle altından kalkamayacağımız hiçbir şey olmaz.

 

 

 

Paylaş

Yorumlar