Resimli Ramazan mesajları ve sözleri

Ramazan mesajları : Mübarek 11 Ayın Sultanı 2022 yılı Ramazan Ayı 2 Nisan Cumartesi günü başlıyor ve 1 Mayıs 2022 Pazar günü tutulan oruç ile sona eriyor. 2 Mayıs Pazartesi günü ise Allah Azze ve cellenin izniyle Ramazan Bayramı’nı idrak edeceğiz. Bizde resimli ramazan ayı kutlama mesajları siz değerli takipçilerimiz için bu sayfada derledik. İşte sevdiklerinize gönderebileceğiniz ramazan ayı kutlama mesajları resimli sözleri.

 

En güzel 2022 resimli ramazan ayı mesajları

Ufak sofralarınızda bol ve bereketli iftarlar dilerim, Ramazan Ayınız mübarek olsun…

Ramazan

Ramazan ayı ülkeme ve tüm inananlara güzellikler ve bolca huzur getirsin. Hayırlı Ramazanlar…

En güzel, anlamlı, dualı Ramazan Ayı mesajları

Ramazan ayı mübarek bir aydır. Allah-ü Teâlâ size Ramazan orucunu farz kıldı. O ayda rahmet kapıları açılır cehennem kapıları kapanır şeytanlar bağlanır. O ayda bir gece vardır ki bin aydan daha kıymetlidir. O gecenin ‘Kadir Gecesinin’ hayrından mahrum kalan her hayırdan mahrum kalmış sayılır.

Hoş geldin ey ayların en hayırlısı bize umut getirdin. Hayırlı huzurlu bir Ramazan ayı geçirmenizi dilerim.

Ramazanın ilk gecesinde cennet ve sema kapıları açılır da, Ramazan’ın son gecesine kadar kapanmaz. Ramazan ayınız mübarek olsun…

Ramazan ayı girdiği zaman cennetin kapıları açılır, cehennemin kapıları kapanır ve şeytanlar da zincire vurulur. Hoş geldin on bir ayın sultanı.

Ramazan ayında ailenizin nafakasını geniş tutunuz! Bu ayda yapılan harcama, Allah yolunda yapılan harcama gibi sevaptır. Hayırlı Ramazanlar…

Ramazan ayında oruç tutmayı farz bilip, sevabını da Allahü Teâlâdan bekleyerek oruç tutanın günahları affolur. (Hadis) Hayırlı Ramazanlar.

Hoşgeldin Ramazan 2022 Mesajları ve sözleri!

Oruç tutan müminin susması tesbih, uykusu ibadet, duası müstecap ve amelinin sevabı da çoktur. Hoş geldin ayların en birincisi ey şehr-i Ramazan.

Ellerin semaya, dillerin duaya , gönüllerin Mevla’ya yöneldiği bu mübarek Ramazan Ayı’nın hayırlara vesile olmasını dilerim. Hoşgeldin Ya Şehr-i Ramazan…

Konsun yine pervazlara güvercinler, hu hu lara karışsın aminler, mübarek aydır gelen, gelin ey Fatihalar, Yasinler. Mübarek Ramazan ayınız hayırlara vesile osun.

‘Başlangıçlar sonuçların tecelli yeridir’… Rahmet ile başlayan Ramazan ayının Kurtuluş ile Tecelli bulmasını temenni eder, Selam ve Dua ile Hayırlı Ramazanlar dilerim.

En güzel ramazan mesajları 2022

Gün batar usul usul. Kararır gece. Yeniden doğar her şey. Mübarek Ramazan ayinin gönlünde huzur kokulu bir gül kök salmasına vesile olması temennilerimle. Hayırlı Ramazanlar.

Seherde açılan eller hürmetine, rükûda bükülen beller hürmetine, kabul et yakarışlarımızı. Secdeye kapanmış başlar hürmetine, gözlerden akan yaşlar hürmetine, sevginle doldur sana yönelmiş kalplerimizi. Ve sen affedicisin affı seversin affeyle Yarabbi cümlemizi… Ramazan ayınız mübarek olsun…

 

Yüce Allah bu mübarek ayda gündüzü oruçla, akşamı iftarla açıp geceyi teravihle süslemeyi, sahurla gecenin nur ve feyzini almayı bizlere nasip etsin. Ramazan ayınız mübarek olsun.

Mübarek Ramazan ayı sana vücudunun sıhhat ve selameti olan az yemeğe. Ruhunun sıhhat ve selameti olan günahsız olmaya. Dininin sıhhat ve selameti olan peygamber efendimizin güzel ahlakına sahip olmaya vesile olsun. Hoşgeldin Ayların En Birincisi Ey Şehr-İ Ramazan

Hayat bir su misali çok çabuk geçip gitmektedir, bu kısa zamanda ve bu mübarek ayda güzel ameller işlemek ve günahlarımız için için Cenab-ı Allah’tan af ve mağfiret dilemek temennisiyle hayırlı Ramazanlar.

Bir bardak suyun kıymetinin çok iyi anlaşıldığı, bir lokma ekmeğin değerinin en iyi bilindiği, bir aç insanın halinin akla geldiği bir aydayız. Bu ayda tuttuğumuz oruçları Yüce Allah dergahı izzetinde kabul etsin. (Amin) Hayırlı Ramazanlar.

Mübarek Ramazan ayı sana vücudunun sıhhat ve selameti olan az yemeğe. Ruhunun sıhhat ve selameti olan günahsız olmaya. Dininin sıhhat ve selameti olan peygamber efendimizin güzel ahlakına sahip olmaya vesile olsun. Hoşgeldin Ayların En Birincisi Ey Şehr-İ Ramazan