Mevlid kandili resimli mesajları 2020 en yeni anlamlı whatsapp kandil mesajları ve sözleri

1

Mevlid Kandili Mesajları 2020; Resimli Görseller ile Kandil Kutlamaları

Aileniz ve Sevdiklerinize Mevlid Kandili resimli cep telefonu kısa SMS sosyal medyada ise en güzel Mevlid Kandili mesajları …. Ve Müslüman alemi için en önemli günlerden biri daha geldi… Resul-i Ekrem Efendimizin (s.a.v) dünyaya gelişinin yıldönümü yine ibadetler yapılarak geçirilecek. Rebiyülevvel ayının On birinci gecesini on ikinciye bağlayan gece camiler dolup taşacak ve eller semaya yükselecek.  28 Ekim Çarşamba 2020 Resimli Mevlit Kandili mesajları ve sözleri ile sevdiklerinize dua dolu dileklerinizi siz de iletebilirsiniz. 28 Ekim Çarşamba Kısa, uzun, dualı, ayetli, resimli Mevlid kandil mesajları seçenekleri burada! Kandiliniz Mübarek Olsun

 

De ki; Rabbim bağışla, merhamet et. Çünkü sen merhamet edenlerin en hayırlısısın. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.

Rabbim bizi özünden iman eden gözünden düşmeyen kullarından eylesin. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.

Eğilerek yükselmenin adıdır namaz. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.

Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun..

Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Kandiliniz hayırlı olsun!

Allah’a en sevgili ev, içinde ikram gören yetim bulunan evdir.” Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun Hayırlı Kandiller! -Bugün alnımız secdeye gidiyorsa, senin sayende ya Râsulallah . Senin doğuşunu kutlamaz mı bu dünya.. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun.

 

Rabbimden çiçek istedik kırları verdi, ağaç istedik ormanları verdi, su istedik denizleri verdi, dost istedik bu numarayı verdi. Kandiliniz mübarek olsun.

Sen öyle bir insan ol ki akıllar dursun, sen ona buna değil Allah’a kulsun. Ziynetler içinde parlayan bir nursun, senin gibi bir dostun kandili mübarek olsun.

MEVLİD KANDİLİ AYETLERİ

Andolsun ki içlerinden, kendilerine Allah’in âyetlerini okuyan, (kötülüklerden ve inkârdan) kendilerini temizleyen, kendilerine Kitap ve hikmeti ögreten bir Peygamber göndermekle Allah, müminlere büyük bir lütufta bulunmustur. Halbuki daha önce onlar apaçik bir sapiklik içinde idiler. ” (Âl-i Imrân, 164)

” Biz seni bütün insanlara ancak müjdeci ve uyarici olarak gönderdik; fakat insanlarin çogu bilmezler.” (Sebe, 28)

“Biz seni ancak âlemlere rahmet olarak gönderdik.” (Enbiyâ, 107)

“Andolsun, Allah’in rasûlünde sizin için, Allah’a ve âhiret gününe kavusmayi umanlar için ve Allah’i çok ananlar için güzel bir örnek vardir.” (Ahzâb, 21)

“De ki: Allah’i seviyorsaniz bana uyunuz ki, Allah da sizi sevsin ve günâhlarinizi bagislasin…” (Âl-i Imrân, 31)

Paylaş

1 Yorum

  1. Pingback: Mevlid Kandili Resimli Mesajları ve Sözleri 2021 | Dinimizde

Yorumlar