Mevlid Kandili mesajları: Resimli ve kısa Mevlid Kandili 2019

0

Mevlid Kandili, 8 Kasım Cuma günü tüm İslam alemi tarafından idrak edilecek. İslam alemi için son derece ehemmiyetli olan günde vatandaşların sevdiklerine, yakınlarına ve akrabalarına kandil ve cuma mesajı gönderebilmek için Mevlid Kandili sözleri ve mesajları hakkında araştırmaları sürüyor. Sizin için birbirinden güzel ve anlamlı kandil ve cuma mesajlarını sayfamızın içinde derledik. İşte en güzel cuma ve kandil mesajları….

 

MEVLİD KANDİLİ MESAJLARI VE SÖZLERİ

Milyonlarca kişi bir önemli güne daha ulaşmanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyor.  Yarın akşam idrak edilecek Mevlid Kandili nedeniyle sosyal medyada paylaşımlar yapılmaya da başladı. Sevdiklerine iyi kandiller dileklerini göndermek isteyenler en güzel mesajlara buradan ulaşabilirler.

CUMA VE MEVLİD KANDİLİ RESİMLİ SÖZLERİ

De ki; Rabbim bağışla, merhamet et. Çünkü sen merhamet edenlerin en hayırlısısın. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.

Ey Rabbim! Gözlerimden sevgiyle bakan ışıkları eksik etme, hayırları görmeyi ve her yaratılanı senden dolayı sevmeyi nasip et! Hayırlı Cumalar…

Rabbim bizi özünden iman eden gözünden düşmeyen kullarından eylesin. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.

.
“Allah’ı anarken, Allah korkusu ile gözünden yaş akana, kıyamette azap olmaz…” Hadis-i Şerif

Rabbim! Gönlümün tesbihine umut boncukları dizdin tane tane. Her çekişte af diliyorum ve sığınıyorum rahmetine. Sen affedicisin, affetmeyi seversin. Bizleri de affeyle… Hayırlı Cumalar!

Rabbim bizi özünden iman eden gözünden düşmeyen kullarından eylesin. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.

 

Eğilerek yükselmenin adıdır namaz. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.

Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun.

Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Kandiliniz hayırlı olsun!

 

Allah’a en sevgili ev, içinde ikram gören yetim bulunan evdir.” Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun Hayırlı Kandiller! -Bugün alnımız secdeye gidiyorsa, senin sayende ya Râsulallah . Senin doğuşunu kutlamaz mı bu dünya.. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun

Paylaş

Yorumlar