Mevlid kandili 2019 mesajları resimli Mevlit kandili mesajları

0

Mevlid Kandili Mesajları 2019

Bugün Resul-i Ekrem Efendimiz Sallallahü Aleyhisselam’in doğum günü bugün Mevlid kandili tüm Müslüman aleminin Mevlid kandili mübarek olsun dualarını kabul olsun.

Bu özel ve Mübarek günde sevdiklerinizin kandilini kısa mesajlarla kutlamak isteyeceğinizi düşünerek kutlamak için kısa mesajlar hazırladık sizler için işte 2019 Mevlid kandili mesajları;

2019 kısa yeni Mevlid kandili mesajları

Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin Mevla’ya yöneldiği bu mübarek geceni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim. Kandilin mübarek olsun.

Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun.

Kalpler vardır sevgiyi paylaşmak için, insanlar vardır dostluğu yaşatmak için kandiller vardır kutlamak ve af dilemek için. Kandiliniz mübarek olsun.


Mevla çekirdeğe orman gizlemiş, yılanın zehrine derman gizlemiş, tahıl tanesine harman gizlemiş, mübarek gecelere cennet gizlemiş, Hayırlı Kandiller.

Es -Selamun Aleykum; Nuruyla alemimizi şereflendiren Efendimiz ‘in (s.a.v) Şefaatine nail olmanızı dilerim. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun…

Gül bahçesine girenler gül olmasalar da gül kokarlar. Kainatın en güzel gülünün kokusunun üzerinizde olması temennisiyle… Hayırlı Kandiller..

Güneşi yüreğinde gözleri ufuklarda muhabbet yolcuları arasında cennet hesabı yapmayan cennetlikler arasında olmanın duasıyla Hayırlı Kandiller.

Gül sevginin tacıdır, her bahar bir gül taçlanır. O gül ki Muhammed’i hatırlatır. Onu hatırlayana gül koklatır. Gül kokulu sevgi dolu nice kandiller.

Ellerin duaya uzandığı, sinelerin dostlara açıldığı, gözlerin masumiyet aradığı bu mübarek günde tüm dualarınız kabul olması dileğiyle iyi kandiller.

Dualı ve Anlamlı Mevlid Kandili Mesajları

Allah’ım bize peygamber efendimizin ahlakıyla yaşamak nasip et ki, peygamber efendimizin sevgisine layık olalım Amin. Mevlid kandiliniz kutlu olsun.

Gün vardır, bin yıldan uzun gelir bize, bir yıl vardır bir günden kısa gelir bize. Bire bin yazılan bu gecede dua edelim Rabbimize. Hayırlı Kandiller..

Mevlid kandili 2019 mesajları resimli Mevlit kandili mesajları

Mevlid kandili 2019 mesajları resimli Mevlit kandili mesajları

İslam’ın nurlu yüzü kalbine dolsun Makamınız cennet Hz. Muhammed komşunuz olsun Günlerinize mutluluk, gönlünüze saadet dolsun Kandiliniz mübarek olsun.

Bu güzel gecelerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretinize, sıcaklığı yuvanıza dolsun. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun.

Ey güzeller güzelinin geldiği bu gece gecelerin en güzelisin. Bu doğuş hepimizin doğuşu, bu gece her yer apaydın olsun. Mevlit Kandiliniz Mübarek Olsun…

Paylaş

Yorumlar