Metabolizma Hızlandıran Ve Zayıflatan Detoks İçeceği

0

Metabolizma problemi olanlar ve zayıflamak isteyenler için harika bir detoks suyu olan bu kürü mutlaka deneyiniz. Her metabolizma birbirinden farklıdır.

Gerekli Malzemeler:

1 Tane Limon

2 Tane Salatalık

15 Tane Nane Yaprağı

2 Litre Su

Hazırlanması ve uygulanması:

Suyu cam sürahi içine alınız. Salatalıkları çok ince olabilecek şekilde daireler halinde doğrayınız.

Suyun içine atınız. Limonu ikiye kesip suyunu çıkartınız. Kalan limon kabuğunu 2-3 parça olabilecek şekilde bıçakla kesiniz.Limon suyu ve kabuklarını sürahideki suya ekleyiniz. Naneleri suya ekleyiniz. Tahta bir kaşık ile iyice karıştırınız. Bir gün boyunca buzdolabında bekletiniz. Tüketmeye başlamadan önce karıştırınız. Gün boyunca bu suyu tüketiniz.

NOT: Metabolizma problemi olanlar ve zayıflamak isteyenler için harika bir detoks suyu olan bu kürü mutlaka deneyiniz. Her metabolizma birbirinden farklıdır. Kilo vermek isteyenler 2 ay gibi bir sürede tam 5-10 kilo arası kilo verebilirler.Bölgesel yağlarınızdan kurtulmanıza yardımcı olur. Bu detoks kürünü düzenli olarak yapmanız şarttır.Şayet aksattığınız takdirde olumlu sonuç alamayabilirsiniz. Bu tarz içecekler tansiyonu düşük ve yüksek olanlar için uygun değildir.Çünkü tansiyonu daha da aşağılara düşürebilir. Reflüsü olanlar,emziren anneler,aşırı kilolu ve aşırı zayıf olanlar,kanser hastaları,organ yetmezliği olanlar,MS hastaları,şeker hastaları bu detoks kürünü yapamaz. Zayıflamaya karar vermiş iseniz; spor ve egzersiz yapmayı ihmal etmeyiniz.Daha hızlı bir şekilde kilo vermenizi sağlayacaktır. Günlük olarak detoks suyu yanında normal olarak su tüketimini de ihmal etmeyiniz. Ayrıca detoksta kullanılacak olan suyun klorsuz olmasına özen gösteriniz.Arıtılmış su kullanmanızı tavsiye ederiz.

Paylaş

Yorumlar