Kolay zayıflatan yeşil çay ve süt karışımı

0

Hergün düzenli olarak içildiğinde fazla kiloya sahip olanların kilo vermesi söz konusudur. Metabolizmayı çok iyi çalıştırmaktadır.

Gerekli Malzemeler:

1 Su Bardağı Süt

1 Tatlı Kaşığı Yeşil Çay

1 Dilim Limon

Yarım Çay Kaşığı Zerdeçal

Zayıflatan Muhteşem DETOKS bombası

Hazırlanması ve uygulanması:

Sütü bir cezve içine alarak kaynatınız. Sütün üzerine yeşil çayı ekleyip 10-15 dakika kadar demlenmesini bekleyiniz. Sütlü yeşil çay, ılıdıktan sonra 1 dilim limonu sıkınız. Hazırladığımız çayı süzünüz. Karışımın üzerine zerdeçal ekleyip karıştırınız. Sabah ve akşam tüketiniz.

NOT: Hergün düzenli olarak içildiğinde fazla kiloya sahip olanların kilo vermesi söz konusudur. Metabolizmayı çok iyi çalıştırmaktadır. Sabahları aç karnına ve gece yatmadan 1-2 saat önce (akşam yemeğinden en az 2 saat sonra) içiniz. Akşam tükettikten sonra kesinlikle birşeyler yemeyiniz. Uyumadan hemen önce içmeniz sinir sistemini tahriş edebilir. Bu yüzden verdiğimiz aralıklarda ve düzende tüketmeye özen gösteriniz. Verilen tarif tek kullanımlıktır. Bu yüzden sabah-akşam taze olarak hazırlamanız gereklidir. İstediğiniz kiloya erişinceye kadar kullanabilirsiniz. Evinizde sallama (poşet) yeşil çayda kullanabilirsiniz. Limonu, hazırlanan sütlü yeşil çaya sıcak iken sıkmayınız. Süt kesilebilir. Bu yüzden ılık olmasına dikkat ediniz. Bu kürü uyguladığınız zaman yediklerinize de dikkat etmenizi ve bolca su tüketmenizi tavsiye ederiz. Uygulama içinde günlük su tüketimini hesaplayabilir ne kadar içmeniz gerektiğini görebilirsiniz. Hazırlanan bu kür, yağ yakımına büyük destek sağlamaktadır. Çünkü yeşil çayda kafein, kateşinler ve kuvvetli antioksidanlar bulunmaktadır. Böylelikle vücutta yağ dokusunun artmasına engel olur. Yağ emilimini yavaşlatarak metabolizmanın hızlı çalışmasını sağlar. Özellikle sindirim problemi yaşanların kullanmalarını tavsiye etmekteyiz. Bu kür sindirim sisteminin düzene girmesine yardımcı olmaktadır. Kabızlığı azaltır, bağırsaktaki mayalanmayı durdurur, şişkinlik ve gaz oluşumunu en aza indirir. Hamilelerin, emziren annelerin, tansiyon hastalarının, süte alerjisi olanların, böbrek ağrısı yaşayanların, safra kesesi problemi olanların bu kürü kullanmamalarını önermekteyiz

Paylaş

Yorumlar