Diş Eti Kanamaları – Diş Eti Çekilmeleri İçin Kekik Kürü

0

Diş Eti Kanamaları – Diş Eti Çekilmeleri İçin Kekik Kürü

Gerekli Malzemeler:

1 Tatlı Kaşığı Kekik

1 Su Bardağı Su

Hazırlanması ve uygulanması:

Suyu ve kekiği bir cezveye koyunuz.

Cezveyi ocağa koyarak 1-2 dakika kadar kaynatınız.

Kaynama işlemi bitince 5 dakika kadar da demlenmeye bırakınız.

Süre sonunda cezvedeki suyu süzgeç yardımı ile süzünüz.

Süzülen suyu bir şişeye koyarak sabah ve akşam dişlerinizi bu su ile fırçalayınız.

 

NOT:

Dişlerinizi diş macunu ile fırçaladıktan sonra ağzınıza bir miktar kekik küründen alınız. Dişlerinizi diş fırçası yardımı ile 4-5 kere tekrardan fırçalayınız.

Diş eti şikayetlerinizi ortadan kaldırmak için hazırlanan karışım mutlaka taze olmalıdır. Her gün hazırladığınız bu karışım ile de dişlerinizi fırçalamanız gerekmektedir.

Diş eti kanamaları ve diş eti çekilmelerine iyi gelen bu yöntemi 2 ay boyunca uygulayınız.

Diş eti problemlerinde kekik kürü mucizevi bir yöntem yaratmaktadır. Kullanıldıktan kısa bir süre sonra problemi ortadan kaldıracaktır.

Diş eti çekilmesi ile ortaya çıkan çirkin görüntü birçok kişiyi rahatsız etmektedir. Özellikle de güzelliğine önem veren kadınları…Araştırmalar dahilinde de diş eti çekilmeleri erkeklere nazaran kadınlarda oluşma olasılığı daha fazladır. Bu sebeple diş eti rahatsızlıklarına neden olabilen iltihaplı hastalıklar, dişi çevreleyen kemik yapısında değişiklik meydana getirir. Bu sebepler kemik yapısının çekilmesine, bunun sonucu olarak ise diş etinin de, diş minesinin hepten altına doğru çekilmesine yol açar. Diş eti çekilmesi estetik olarak güzel görünmediği gib sağlıklı dişlerin de kaybına neden olabilmektedir.

Geç kalmadan sizde mutlaka bu mucize kürü denemelisiniz!.

Paylaş

Yorumlar