Cuma Mesajları Resimli 2021

1

Cuma mesajları: Kısa ve anlamlı Cuma mesajları!

Cuma mesajları 2021 mübarek cuma gününde en güzel dua ve dileklere aracı oluyor. ‘Hayırlı Cumalar’ dileklerini resimli cuma mesajları ile aileleri ve sevdiklerine iletecek olan Müslümanlar bir cuma gününe daha kavuşmanın Sevincini simgeleyecek dualı, ayetli ve anlamlı cuma mesajlarını tercih edecek. Özellikle evlere kapanılan bu zamanlarda Whatsapp, İnstagram, Facebook, SMS üzerinden iletilecek dualı cuma mesajı yakınlarınıza göstereceğiniz sevginin en iyi yolu olacak. . Sevgi ve beraberlik bağlarını güçlendirmede vesile olan kısa, uzun, yeni ve farklı cuma mesajlarını sizler için derledik. İşte, hiç duyulmamış, yazılı bol seçenekli 2021 cuma mesajları ve sözleri.

Allah’ım biz duacı kullarını sağlıktan, esenlikten mahrum etme. Hepimize hayırlı ve sıhhatli cumalar..

Ya Rabbim; bu mübarеk cuma günün yüzü suyu hürmetine biz aciz kulların ne derdi varsa, ne sıkıntısı varsa; dertlilere deva, hastalara şifa, borçlu kullarına edalar nasip et Ya Rabbim.

Selamun Aleykum ” Eğer Din, Ölümden önce bir işe yaramazsa, Ölümden sonra hiçbir işe yaramayacaktır ” Hayırlı Cumalar!
Günler bize dostların güzelliğiyle, geceler onların dualarıyla mübarеk oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamızsa sizlerin sevgisi. Cumanız mübarеk olsun.

Bizi dostlarına dost, düşmanlarına düşman olanlardan ve sabreden ve şükredenlerden eyle! İşinde sebat eden, nimetine şükreden, ibadetini güzel yapan, doğru konuşanlardan eyle Ya Rabbim. Amin. Hayırlı Cumalar dilеrim.

Dünyada bir olan sende bin olsun, kainatta damla olan sende okyanus olsun. El açıp dua etiğin her şey bugün kabul olsun, amin! Hayırlı Cumalar.

Sevdiğiniz için bir kere mutlu olup, bin kere pişman olacağınız bir sevgiyi yaşamamanız dileğimle! Düşleriniz gerçek olsun ama gerçeğiniz asla düş olmasın. Hayırlı cumalar dilеrim.

Ey Rabbim… Yalvarışım rahmetine güvenimden, her şey kudretinden, içimdeki kırık kalp Allah derken, rahmetini esirgeme üzerimizden. Amin. Hayırlı cumalar dilеrim.

Allah’ım! Akşama ulaştığımız gibi sabaha, sabah ulaştığımız gibi de akşama ulaşmayı nasip eyle. Sağlımızı koru ve hastalara şifa ver. Hayırlı bereketli cumalar dilеrim.

Ya Rabbim! Bu mübarеk cuma günün yüzüsuyu hürmetine biz aciz kulların ne derdi varsa, ne sıkıntısı varsa; dertlilere deva, hastalara şifa, borçlu kullarına edalar nasip et Ya Rabbim. Biz kulların dualarını kabul et. Amin. Hayırlı nurlu cumalar.

Güzellikler içinizi aydınlatsın, yüzünüzden ve yüreğinizden tebessüm eksilmesin. Rabbim, sevdiği kullarından eylesin sizleri ve tabi ki bizleri. Hayırlı cumalar dilеrim.

‘Ben, beni seven ümmetimi almadan cennete girmem.’ Diyen Sevgilinin (S.A.V) ümmeti olmanın hakkını verebilmek duası ile hayırlı cumalar dilеrim.


Rabbim Seni bugün de dua edenlerden her daim şükredenlerden, sevmeyi bilenlerden, Ya Rabbi Cennette gezenlerden eyle! Hayırlı Cumalar.


Ey Rabbim! Evimizden bereketi, dilimizden duayı, kalbimizden senin ve Resulünün sevgisini eksik etme. Dualarımızı kabul, ömrümüzü nurlu kıl. Amin. Hayırlı cumalar.

Paylaş

1 Yorum

Yorumlar