Cuma mesajları 2022 yeni resimli sözler

0

Cuma mesajları 2022 resimli Cuma sözleri

Cuma mesajları her hafta bu mübarek günün gelmesi ile birlikte araştırılıyor. Cuma mesajları ve sözleri sevdiklerine önemli günün geldiğini haber vermek isteyenler tarafından yoğun ilgi görüyor. Kardeşlik bağlarının güçlendiği, birlik ve beraberliğin arttığı cuma günü içerisinde Müslümanlar cemaat ile beraber cuma namazını kılıyorlar. Müslümanların haftalık bayramı olarak görülen bu manevi gün bugün idrak ediliyor. İşte sevdiklerinize gönderebileceğiniz, sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşabileceğiniz Cuma mesajları kısa hadisli, dualı, ayetli 2022| En güzel Cuma sözleri ve mesajları 2022 akıllara gelmektedir. En güzel mesajlar yazımızda..

Güzel anlamlı resimli Cuma mesajları

Cuma mesajları

Allahım dua’nın hayırlısı, sevgininde hayırlısı, eşin de hayırlısı, ömrün de hayırlısı, ölümün de hayırlısını nasip et. Amin… Hayırlı Cumalar.

Allahım kaldırmakta zorluk çekeceğim imtihanlardan sana sığınırım… Beni ve sevdiklerimi dertlerin zoruyla imtihan etme. Amin. Hayırlı Nurlu Cumalar.

Resimli ayetli Cuma mesajları

Her Cuma yüce Rabbim’in duaları kabul edeceği bir an vardır. Cuma gündüz vakitleri gece vakitlerinden daha pek bir kıymetlidir. Allah-ü Teala (c.c) hem Cumamızı hem de yaptığımız duaları kabul eder inşallah.

Cuma mesajları

Allah’ım! Bana kendi sevgisini ve senin yanında sevgisi bana fayda verecek kimsenin sevgisini ver. Cumanız mübarek olsun.

Cuma mesajları için resimli ve yeni seçenekler

Her yerde olmak gibi bir duan varsa gönüllere gir. Çünkü sevenler sevdiklerini gönüllerde taşır. Hayırlı cumalar.

Ey Büyük Rabbimiz! Bu gün edeceğimiz dualarımızı kabul et ve bizi Makam-I Mahmud”a komşu olmaya mazhar olanlardan eyle. Günahlarımızı affet Hayırlı Cumalar.

Cuma mesajları 2022 cuma görselleri

Rablerinden korkanlar bölük bölük cennete sevk edilmektedir. Nihayet oraya vardıklarında kapıları açılır ve bekçileri onlara: Selam sizlere ne hoşsunuz; ebedi olarak içinde kalmak üzere haydi girin oraya derler. Hayırlı Cumalar

Ben, beni seven ümmetimi almadan cennete girmem.’ Diyen Sevgilinin (S.A.V) ümmeti olmanın hakkını verebilmek duası ile hayırlı Cumalar dilerim.

Cuma günleri, duanın kabul olacağı bir an vardır. Cumanın gündüzü, gecesinden daha kıymetlidir. Allah Cumamızı ve ettiğimiz duaları kabul etsin inşallah.

Allah’ım beni senin sevginle, Seni sevenlerin sevgisiyle ve Sana yaklaştıracak davranışların sevgisiyle rızıklandır. (Hadis-i Şerif) Cumamız mübarek olsun.

 

Paylaş

Yorumlar